Shure MV6 - Kardioidní dynamický mikrofon USB-C pro hráče a streamery
Kód: MISSUHMIK0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Doporučené použití
Gaming, podcasty, broadcasty, streaming
Hmotnost a rozměry
Šířka
51 mm
Délka
169 mm
Hloubka
51 mm
Hmostnost mikrofonu
1,29 kg
Rozměry se stativem (délka x šířka x výška)
169 mm x 127 mm x 295 mm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB typu C
Technologie propojení
Kabel
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Obsah balení
Obsah balení
Stolní stativ
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 15000 Hz
Citlivost mikrofonu
-34,7 dB
Zvukové efekty
Real-time Denoiser
A/D převod
16-bit, 24-bit, 44.1 kHz, 48 kHz
Podpora zvukových efektů
Ano
Maximální SPL
128 dB
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 042406863353 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 312 mm |
| Délka balení: | 72 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
