Shure MV-TWO-Z6 mikrofon Černá Microphone set
Kód: MISSUHMIK0080
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Možnosti připojení
Technologie propojení
Bezdrátový
Rozhraní zařízení
Bluetooth/Wi-Fi
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Dynamický rozsah mikrofonu
100 dB
Citlivost (1 kHz)
1,78 dB/m
Ztlumení mikrofonu
Ano
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
31 dB
Model
Microphone set
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 042406772891 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 117 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
