Shure MV-ONE-Z6 - Bezdrátový mikrofon MoveMic MV-LaV s nabíjecím pouzdrem
Kód: MISSUHMIK0079
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
Bluetooth/Wi-Fi
Technologie propojení
Bezdrátový
Výkon
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Obsah balení
Obsah balení
Nabíjecí pouzdro
Mikrofon
Maximální hladina zvukového tlaku (1 kHz)
31 dB
Dynamický rozsah mikrofonu
100 dB
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Citlivost (1 kHz)
1,78 dB/m
Ztlumení mikrofonu
Ano
Model
Microphone set
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 042406772570 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 117 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
