Shure BLX288E/SM58-H8E - bezdrátový systém s přijímačem a dvěma mikrofony SM58
Kód: MISSUHMIK0142
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet kanálů
12 kanály/kanálů
Rozsah rádiových frekvencí
518 - 542 MHz
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Výstup 6,35 mm
2
XLR out
2
Obsah balení
Obsah balení
Vysílač x 2
Mikrofon
Dosah bezdrátového spojení
100 m
Typ baterie
AA
Životnost baterie
14 hodin
Počet baterií
2
Typ mikrofonu
Ruční mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.33 kg |
| EAN: | 042406247016 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 490 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 86 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
