Shure BLX24E/SM58-H8E - Bezdrátový vokální systém s mikrofonem SM58
Kód: MISSUHMIK0134
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Výstupní zesílení
-10 dB
Možnosti připojení
Technologie propojení
Bezdrátový
Provozní frekvence
518 MHz - 542 MHz
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Počet přiložených produtků
3 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Přijímač
Výstup 6,35 mm
1
Přijímač
Ano
XLR out
1
Maximální provozní vzdálenost
100 m
Mikrofon
Typ baterie
AA
Typ zdroje
Baterie
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Počet baterií
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 042406246958 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 332 mm |
| Šířka balení: | 467 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
