Shure BLX24E/PG58-H8E - Bezdrátový vokální systém s mikrofonem PG58
Kód: MISSUHMIK0133
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Technické údaje
Výstupní zesílení
-10 dB
Možnosti připojení
Technologie propojení
Bezdrátový
Provozní frekvence
518 MHz - 542 MHz
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Obsah balení
Mikrofon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Přijímač
Přijímač
Ano
Mikrofon
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Počet baterií
2
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
AA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.34 kg |
| EAN: | 042406246941 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 301 mm |
| Šířka balení: | 341 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
