Shure BLX24E/B58-H8E - bbezdrátový vokální systém s mikrofonem Beta 58A
Kód: MISSUHMIK0132
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Možnosti připojení
Provozní frekvence
518 MHz - 542 MHz
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Maximální dosah
100 m
Obsah balení
Počet přiložených produtků
2 kusů
Pouzdro na přenášení
Ano
Napájecí zdroj v ceně
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mikrofon
Počet baterií
2
Životnost baterie
14 hodin
Typ baterie
AA
Model
Studiový mikrofon
Typ zdroje
Baterie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.91 kg |
| EAN: | 042406246965 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 328 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 108 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
