Shure BETA 87A Černá Studiový mikrofon
Kód: MISSUHMIK0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Příkon
Spotřeba energie
1,2 mA
Provozní napětí
52 V
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Stříbrná
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Frekvence mikrofonu
50 - 20000 Hz
Model
Studiový mikrofon
Filtr dolní propustnosti
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 042406054744 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 87 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
