Shure Beta 58A - dynamický, superkardioidní, vokální mikrofon
Kód: MISSUHMIK0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Šířka
50 mm
Výška
160 mm
Hmotnost
278 g
Hloubka
50 mm
Barva
Stříbrná
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Technologie propojení
Kabel
Mikrofon
Model
Studiový mikrofon
Typ hlasové cívky
Dynamický
Citlivost mikrofonu
-51.50 dB
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Frekvence mikrofonu
50 - 16000 Hz
Impedance
290 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 042406054720 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 125 mm |
| Délka balení: | 260 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
