Shure BETA 52A - studiový mikrofon, černý
Kód: MISSUHMIK0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Stříbrná
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-64 dB
Frekvence mikrofonu
20 - 10000 Hz
Model
Studiový mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 042406112833 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
