SHOKZ OpenSwim Pro Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Otevřené ucho (sluchátka) Sporty Bluetooth Šedá
Kód: AKGSKZSBL0082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Nabíjecí port USB typu C
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
27,5 g
Údaje o balení
Šířka balení
172 mm
Hmotnost včetně balení
407 g
Výška balení
136 mm
Hloubka balení
69 mm
Technické údaje
Záruční doba
2 rok/roky
Další charakteristiky
Kostní vedení
Ano
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Počet tlačítek
3
Návod na použití
Ano
Vodotěsné až do
2 m
Možnosti připojení
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.4
Technologie propojení
Bezdrátový
Profily Bluetooth
AVRCP
Výkon
Vhodné pro venkovní použití
Ano
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Typ sluchátek
Stereofonní
Barva
Šedá
Podsvícení
Ne
LED indikátory
Výkon
Doporučené použití
Sporty
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Styl nošení
Otevřené ucho (sluchátka)
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Doporučené pohlaví
Chlapec/děvče
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Doporučený věk
Dospělý
Přehrávání hudby
Ano
Repasovaný
Ne
Ochranné funkce
Voděodolný
Oblast trhu
Koncový uživatel
Typ ovládání
Knoflíky
Baterie
Typ baterie
Lithium-polymerová (LiPo)
Bateriový provoz
Ano
Akumulátor
Ano
Kapacita baterie
160 mAh
Výdrž baterie při přehrávání hudby
9 h
Obsah balení
Záruční list
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
AC adaptér
Ne
Dodávané kabely
USB typu C
Sluchátka
Citlivost sluchátek
105 dB
Typ sluchátek
Bone сonduction
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Potlačení šumu
Ano
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Typ mikrofonu
Vestavěné
Hudební přehrávač
Podporované formáty zvukových souborů
WMA
Vnitřní kapacita pro ukládání
32 GB
Dodavatelské údaje
Materiál
Plast
Doba nabíjení
120 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 810173486118 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 137 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
| Obsah balení: | 4pinový magnetický nabíjecí kabel Plavecké špunty do uší |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
