SHOKZ OpenRun Sluchátka s mikrofonem Bezdrátový Šňůra kolem krku Sporty Bluetooth Černá
Kód: AKGSKZSBL0063
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
26 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Možnost připojení k více zdrojům
Ano
Další charakteristiky
Nabíjecí napětí
5 V
Možnosti připojení
Bluetooth
Ano
Dosah bezdrátového spojení
33 m
Verze Bluetooth
5.1
Profily Bluetooth
A2DP
Technologie propojení
Bezdrátový
Výkon
Základní materiál
Titanová
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP67
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Doporučené použití
Sporty
Doporučený věk
Dospělý
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Vhodné pro venkovní použití
Ano
Ochranné funkce
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Typ sluchátek
Stereofonní
Styl nošení
Šňůra kolem krku
Baterie
Kapacita baterie
160 mAh
Rychlé nabíjení
Ano
Rychlonabíjení
10 min
Doba v pohotovostním režimu
240 h
Obsah balení
Stručný návod
Ano
Množství
1
Dodávané kabely
USB
Pouzdro na přenášení
Ano
Sluchátka
Typ sluchátek
Bone сonduction
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Citlivost sluchátek
105 dB
Mikrofon
Typ mikrofonu
Vestavěné
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Dodavatelské údaje
Doba nabíjení
90 min
Životnost baterie
480 min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 810092679837 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 172 mm |
| Šířka balení: | 137 mm |
| Délka balení: | 70 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
