Shokz OpenRun Pro 2, pomarańczowe – sluchátka s kostním vedením
Kód: AKGSKZSBL0061
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
30,3 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Možnosti připojení
Technologie propojení
Bezdrátový
Bluetooth
Ano
Dosah bezdrátového spojení
10 m
Profily Bluetooth
AVRCP
Verze Bluetooth
5.3
Výkon
Barva
Oranžová
Typ ovládání
Knoflíky
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Ovládání hlasitosti
Tlačítko
Typ produktu
Sluchátka s mikrofonem
Doporučené použití
Sporty
Typ sluchátek
Stereofonní
Styl nošení
Za ucho
Baterie
Doba v pohotovostním režimu
240 h
Výdrž baterie při přehrávání hudby
12 h
Kapacita baterie
150 mAh
Vstupní napětí (sluchátka)
5 V
Doba nabíjení baterie
1 h
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Sluchátka
Typ sluchátek
Do uší
Citlivost sluchátek
96 dB
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Typ mikrofonu
Vestavěné
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 810092678939 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 173 mm |
| Šířka balení: | 135 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
