Shelly BLU TRV Termostatické hlavice bílé
Kód: INDSL2CZU0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Wi-Fi
Ano
Bezdrátové připojení
Ano
Závit na šrouby
M30 x 1.5mm
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Typ ovládání
Otočné
Programovatelný
Ano
Chytrý termostat
Ano
Dosah bezdrátového spojení
30 m
Barva
Bílá
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 60 °C
Dálkové ovládání
Ano
Provozní frekvence
2412 - 2472 MHz
Příkon
Počet baterií
2
Bateriový provoz
Ano
Typ baterie
Baterie AA
Hmotnost a rozměry
Výška
78 mm
Průměr
5,4 cm
Hmotnost
107 g
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Obsah balení
Počet přiložených produtků
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Zabraňte přímému kontaktu s kapalinami, mohly by poškodit zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.574 kg |
| EAN: | 3800235268322 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 133 mm |
| Délka balení: | 123 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
