Shark SmoothStyle Kartáč na horký vzduch Teplé Bílá 900 W 1,8 m
Kód: AGDSKHSUS0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
900 W
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Výška
96,2 mm
Šířka
354 mm
Hloubka
82,8 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Výkon
Účel
Suché vlasy
Nastavitelný termostat
Ano
Počet teplotních nastavení
3
Vhodné pro tyto typy vlasů
Všechny vlasy
Typ ovládání
Otočné
Vysoušení vlasů
Ano
Keramický povrch
Ne
Texturizování vlasů
Ne
Počet nastavení
3
Ionizátor
Ne
Technologie
Teplé
Navlnění vlasů
Ne
Model
Kartáč na horký vzduch
Rovnání vlasů
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Délka šňůry
1,8 m
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení během používání bez dozoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 622356272551 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 112 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
