Shark IW1611EU tyčový vysavač / elektrický smeták Baterie Suchý Bezsáčkové 0,42 l 75 W Bílá 2,5 Ah
Kód: AGDSKHODK0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
2,5 Ah
Maximální příkon
75 W
Doba nabíjení
5 h
Doba chodu
60 min
Vzhled
Tvar kartáče
Obdélníkový
Typ produktu
Tyčový vysavač
Objem prachové nádoby/sáčku
0,42 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Barva
Bílá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,78 kg
Šířka
353 mm
Výška
1092 mm
Hloubka
264 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost včetně balení
4,18 kg
Hloubka balení
264 mm
Šířka balení
353 mm
Výška balení
1092 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Cyklónový
Vysávání
Suchý
Záruční doba
5 rok/roky
Obsah balení
Včetně náhradních kartáčů
Univerzální kartáč
Počet kartáčů
1
Ergonomie
Umývatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 622356275965 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 118 mm |
| Šířka balení: | 367 mm |
| Délka balení: | 710 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
