SERVEROVÁ SKŘÍŇ LANBERG ATX 19" 4U (450/08)
Kód: OIALAEOBS0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Ocel
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
LED indikátory
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
430 mm
Hmotnost
12,5 kg
Hloubka
450 mm
Výška
177 mm
Možnosti připojení
Čipset základní desky
ATX
Počet 3,5" pozic
6
Počet portů USB 2.0
2
Počet 5,25" pozic
3
Počet expanzních slotů
7
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.6 kg |
| EAN: | 5901969414097 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 267 mm |
| Šířka balení: | 595 mm |
| Délka balení: | 570 mm |
| Typ skříně: | Rack (4U) |
| Instalované přední ventilátory: | 2x 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
