SERVEROVÁ SKŘÍŇ LANBERG 19" 4U ATX 350/10 SC01-3
Kód: OIALAEOBS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
LED indikátory
Ano
Barva
Černá
Vestavěný displej
Ne
Instalované přední ventilátory
2x 120 mm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,5 kg
Výška
177 mm
Šířka
430 mm
Hloubka
350 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 2.0
2
Počet 2.5" pozic
1
Počet expanzních slotů
7
Počet 3,5" pozic
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.47 kg |
| EAN: | 5901969427608 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 270 mm |
| Typ skříně: | Rack (4U) |
| Čipset základní desky: | ATX; Mini-ATX; Micro-ATX |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
