Serverová platforma ASUS RS300-E12-RS4/1+1 450 W 90SF03A1-M00070
Kód: PLSASURAC0112
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Řada Intel® Xeon
E-2400
Patice procesoru
LGA 1700
Čipset základní desky
Intel C262
Počet podporovaných procesorů
1
Počítačová síť
Řadič LAN
Intel® I210-AT
Typ rozhraní Ethernetu
Fast Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Úložná média
Podporovaná velikost úložných jednotek
3.5"
Šachta pro disk vyměnitelný za provozu
Ano
Podporovaná rozhraní úložiště
PCIe/NVMe(M Key)/SATA (B+M Key)
Podporované typy úložišť
HDD & SSD
Počet 3,5" pozic
4
Vzhled
Barva
Stříbrná
Typ skříně
Rack (1U)
Hmotnost a rozměry
Výška
44 mm
Hloubka
497 mm
Hmotnost
15,2 kg
Šířka
439,5 mm
Možnosti připojení
Počet COM portů
1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet VGA portů
2
Počet konektorů SATA III
8
Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A
3
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Paměť
podporované kapacity modulů DIMM
16GB
Podporované typy paměti
DDR5 UDIMM
Podporovaná frekvence UDIMM modulu
3600
Maximální vnitřní paměť
128 GB
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Počet DIMM slotů
4
Grafika
Paměť grafického adaptéru na kartě
64 MB
Model grafického adaptéru na kartě
Aspeed AST2600
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
20 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 35 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte do běžného odpadu, výrobek vyžaduje speciální likvidaci.
Rozšiřující sloty
Počet slotů M.2 (M)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 15.8 kg |
| EAN: | 4711387500378 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 180 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 830 mm |
| Certifikace: | BSMI, CE, CB, FCC(Class A) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
