Sennheiser XSW IEM SET (A) - Nastavení zvukové zpětné vazby (fázový poslech) 476-500 MHz
Kód: NGLSENMDO0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Minimální provozní teplota
0 °C
Rozsah rádiových frekvencí
476 - 500 MHz
Harmonické zkreslení (THD)
<0,1%
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Maximální teplota
40°C
Zvuk
Zvukové efekty
Limiter
Podpora zvukových efektů
Ano
Frekvence sluchátek
45 - 22000 Hz
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Sluchátka
Konektor 3,5 mm
1
Impedance
16 ohm
Barva
Černá
Vysílač
Výška vysílače
4,2 cm
Šířka vysílače
20 cm
Hloubka vysílače
12,8 cm
Hmotnost vysílače
700 g
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
XLR Combo vstupy
2
Přijímač
Hloubka receiveru
2,6 cm
Šířka receiveru
7 cm
Typ displeje
LCD
Typ přijímače
Přijímač s vysílačem bodypack
Hmotnost receiveru
110 g
Výška přijímače
9,5 cm
Počet baterií
2
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Displej přijímače
Ano
Kontrolka LED
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 4044155257281 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 374 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
