Sennheiser PROFILE WIRELESS 2-channel set - Multifunkční bezdrátový mikrofonní systém 2,4 GHz
Kód: MISSENMIK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální provozní vzdálenost
245 m
Zvuk
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Frekvence sluchátek
60 - 20000 Hz
Výkon
Minimální provozní teplota
-10 °C
Odstup signálu od šumu
78.5 dB
Maximální teplota
45°C
Maximální SPL
113 dB
Zpoždění
< 8 ms
Baterie
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Výdrž baterie (max.)
7 hodin
Obsah balení
Obsah balení
Obálka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Vysílač
Hloubka
21 mm
Výška
42 mm
Konektor 3,5 mm
1
Šířka
33 mm
Kapacita baterie
280 mAh
Hmotnost
27 g
Přijímač
Hloubka
19 mm
Výška
45 mm
Šířka
42 mm
Kapacita baterie
350 mAh
Počet portů USB typu C
1
3,5 mm jack výstup
1
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Displej přijímače
Ano
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Bezdrátový mikrofon
Ano
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon
< 1,5 %
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.51 kg |
| EAN: | 4044155277494 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 92 mm |
| Šířka balení: | 195 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
