Sennheiser MKE 600 - kondenzátorový mikrofon, lobární (tyčová charakteristika), vybavený low-cut filtrem
Kód: MISSENMIK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Mikrofon nad kamerou
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka
20 mm
Výška
20 mm
Hmostnost mikrofonu
128 g
Délka
256 mm
Technické údaje
Frekvenční rozsah
40 - 20000 Hz
Maximální SPL
132 dB
Možnosti připojení
Mini XLR konektor (3pinový)
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
21 mV/Pa
Typ směrového mikrofonu
List
Model
Kondenzátorový mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 4044155074871 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
