Sennheiser MKE 440 - stereofonní kondenzátorový mikrofon s nízkofrekvenčním filtrem
Kód: MISSENMIK0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ baterie
Baterie AAA
Typ zdroje
Baterie
Počet baterií
2
Hmotnost a rozměry
Výška
106 mm
Délka
128 mm
Hmotnost
165 g
Šířka
67 mm
Délka šňůry
1,2 m
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Barva
Barva
Černá
Mikrofon
Vestavěný dolnopropustný filtr
Ano
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Minimální provozní teplota
-10 °C
Typ mikrofonu
Mikrofon přes kameru
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Frekvence sluchátek
50 - 20000 Hz
Maximální teplota
55°C
Maximální SPL
132 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4044155095159 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 256 mm |
| Šířka balení: | 145 mm |
| Délka balení: | 78 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
