Sennheiser MKE 2 Beige EW - miniaturní lavalier mikrofon s konektorem 3,5 mm jack (béžový)
Kód: MISSENMIK0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Mikrofon
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
1,6 m
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Béžová
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Maximální SPL
142 dB
Typ hlasové cívky
Kondenzátor
Citlivost mikrofonu
5 mV/Pa +- 3 dB
Impedance
1000 ohm
Model
Miniaturní mikrofon
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4006087098325 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
