Sennheiser MKE 1-EW-3 - Subminiaturní mikrofon s konektorem TRS (béžový)
Kód: MISSENMIK0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Mikrofon
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
1,6 m
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Béžová
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mikrofon
Model
Subminiaturní mikrofon
Typ kondenzátoru
Kapacitní
Hmostnost mikrofonu
0,1 g
Maximální SPL
142 dB
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 4044155045505 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 25 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
