Sennheiser ME 3 - hlavový mikrofon
Kód: MISSENMIK0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
60 g
Délka kabelu
1,6 m
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
1
Technologie propojení
Kabel
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
1,6 mV/Pa
Směrová charakteristika
Kardioida
Frekvence mikrofonu
50 - 18000 Hz
Typ mikrofonu
Boom
Typ hlasové cívky
Kondenzátor
Maximální SPL
150 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.188 kg |
| EAN: | 4044155252415 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 52 mm |
| Šířka balení: | 185 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
