Sennheiser MD 421 Kompakt - dynamický, superkardioidní
Kód: MISSENMIK0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Délka
122 mm
Šířka
49 mm
Výška
84 mm
Hmotnost
159 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR vstup
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Materiál
Základní materiál
Nerezová ocel
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
30 - 17000 Hz
Impedance
250 ohm
Typ kondenzátoru
Dynamické
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 4044155285802 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 123 mm |
| Délka balení: | 263 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
