Sennheiser MD 421 II - dynamický studiový mikrofon (kardioidní)
Kód: MISSENMIK0036
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Výška
46 mm
Hmotnost
385 g
Šířka
49 mm
Délka
215 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR-3 konektor
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Materiál
Základní materiál
Nerezová ocel
Mikrofon
Impedance
200 ohm
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Filtr dolní propustnosti
Ano
Frekvence mikrofonu
30 - 17000 Hz
Typ kondenzátoru
Dynamické
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.882 kg |
| EAN: | 4006087009840 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 144 mm |
| Šířka balení: | 74 mm |
| Délka balení: | 359 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
