Sennheiser IE 100 PRO Black - Sluchátka do uší IEM mini
Kód: MISSENSLU0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Typ produktu
Sluchátka
Styl nošení
Sluchátka
Doporučené použití
Koncertní
Délka kabelu
1,3 m
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Sluchátka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku.
Sluchátka
Impedance
20 ohm
Typ sluchátek
Do uší
Minimální provozní teplota
-5 °C
Frekvence sluchátek
20 - 18000 Hz
Celkové harmonické zkreslení (THD) + šum
< 0.1 % (1 kHz, 94 B)
Maximální teplota
50°C
Maximální SPL
115 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.156 kg |
| EAN: | 4044155252552 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 38 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
