Sennheiser HD 280 PRO - profesionální sluchátka, dynamická, uzavřená
Kód: MISSENSLU0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
285 g
Možnosti připojení
Konektor 3,5 mm
Ano
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Typ produktu
Sluchátka
Délka kabelu
3 m
Doporučené použití
Studio
Barva
Černá
Skládací design
Ano
Styl nošení
Přes hlavu
Barva kabelu
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Audio x 2 kabely
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte.
Sluchátka
Akustický systém
Zavřené
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Harmonické zkreslení (THD)
0,1%
Frekvence sluchátek
8 - 25000 Hz
Maximální SPL
113 dB
Typ kondenzátoru
Dynamické
Impedance
64 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 4044155207774 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
