Sennheiser EW IEM G4-A - Nastavení zvukové zpětné vazby (fázový poslech) 516-558 MHz
Kód: NGLSENMDO0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální dosah
100 m
Doba chodu
4 - 6 hodin
Minimální provozní teplota
-10 °C
Harmonické zkreslení (THD)
≤ 0,9 %
Rozsah rádiových frekvencí
516 - 558 MHz
Maximální teplota
55°C
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Zvuk
Podpora zvukových efektů
Ano
Zvukové efekty
Limiter
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Sluchátka
Barva
Černá
Impedance
16 ohm
Konektor 3,5 mm
1
Vysílač
Typ displeje
OLED
Výška vysílače
4,3 cm
Hloubka vysílače
20,2 cm
Šířka vysílače
21,2 cm
Výstupní porty BNC
1
XLR Combo vstupy
2
Hmotnost vysílače
980 g
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Přijímač
Šířka receiveru
6,4 cm
Hloubka receiveru
2,4 cm
Hmotnost receiveru
125 g
Typ přijímače
Přijímač s vysílačem bodypack
Typ displeje
LCD
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Displej přijímače
Ano
Počet baterií
2
Výška přijímače
8,2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.67 kg |
| EAN: | 4044155262612 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
