Sennheiser EW-D 835-S SET (Q1-6) - bezdrátová vokální sada, 470–526 MHz
Kód: MISSENMIK0033
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozsah rádiových frekvencí
470,2 - 526 MHz
Harmonické zkreslení (THD)
≤ -60 dB při 1 kHz
Typ provozní frekvence
Ultra vysoká frekvence (UHF)
Maximální teplota
55°C
Bluetooth
Ano
Relativní skladovací vlhkost (nekondenzující)
5 - 95%
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Minimální provozní teplota
-10 °C
Obsah balení
Obsah balení
Uživatelský manuál
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Vysílač
Hmotnost vysílače
304 g
Maximální SPL
154 dB
Směrová charakteristika
Kardioida
Typ zdroje
Dobíjecí baterie
Citlivost
2,1 mV/Pa
Barva
Černá
Hloubka vysílače
50 mm
Šířka vysílače
50 mm
Typ kondenzátoru
Dynamické
Výška vysílače
268 mm
Přijímač
XLR-3 konektor
Ano
Displej přijímače
Ano
Výška přijímače
44 mm
Konektor externí antény
Ano, x 2
Hmotnost receiveru
1 kg
Hloubka receiveru
212 mm
Barva
Šedá
Typ přijímače
Stacionární přijímač
Šířka receiveru
189 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 4044155247749 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 72 mm |
| Šířka balení: | 412 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
