Sennheiser e 945 - dynamický, superkardioidní, vokální mikrofon
Kód: MISSENMIK0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
330 g
Výška
186 mm
Průměr výrobku
47 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
XLR vstup
Ano
Obsah balení
Obsah balení
Mikrofon
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Materiál
Základní materiál
Kov
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
40 - 18000 Hz
Impedance
350 Ω
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Typ kondenzátoru
Dynamické
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 4006087094228 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
