Sennheiser E 845 - vokální mikrofon, dynamický, superkardioidní
Kód: MISSENMIK0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
330 g
Výška
185 mm
Šířka
46 mm
Hloubka
46 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
XLR
Mini XLR konektor (3pinový)
Ano
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Obálka
Mikrofon
Model
Ruční mikrofon
Frekvence mikrofonu
40 - 16000 Hz
Typ hlasové cívky
Dynamický
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.596 kg |
| EAN: | 4006087045152 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 124 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 81 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
