Sennheiser e 845-S - dynamický mikrofon, superkardioida, přepínatelné provedení
Kód: MISSENMIK0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Grafit
Typ vypínače
Ruční spínač
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
330 g
Výška
185 mm
Průměr výrobku
46 mm
Možnosti připojení
XLR vstup
Ano
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Obsah balení
Obálka
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Materiál
Základní materiál
Kov
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Impedance
350 Ω
Typ kondenzátoru
Dynamické
Frekvence mikrofonu
40 - 16000 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 4006087045169 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 255 mm |
| Šířka balení: | 122 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
