Sennheiser E 835-S - vokální, dynamický, kardioidní mikrofon s vypínačem
Kód: MISSENMIK0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
330 g
Výška
180 mm
Průměr výrobku
48 mm
Možnosti připojení
Mini XLR konektor (3pinový)
Ano
Technologie propojení
Kabel
Obsah balení
Obsah balení
Obálka
Barva
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Frekvence sluchátek
40 - 16000 Hz
Minimální provozní teplota
0 °C
Maximální teplota
40°C
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Typ produktu
Dynamický mikrofon
Impedance
350 Ω
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.575 kg |
| EAN: | 4006087045145 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 261 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
