Sennheiser AVX-MKE2 SET - bezdrátový kamerový systém s mini vysílačem a profesionálním mikrofonem MKE2 plně automatický
Kód: MISSENMIK0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Bezdrátový mikrofonní systém
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Materiál
Základní materiál
Kov
Vysílač
Životnost baterie
15 hodin
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Přijímač
Životnost baterie
4 hodiny
Hmotnost
87 g
Mikrofon
Harmonické zkreslení (THD)
0,1%
Typ mikrofonu
Kravatový
Frekvenční rozsah
20 - 20000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 4044155086188 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 322 mm |
| Šířka balení: | 172 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
