Sennheiser AVX-ME2 SET - digitální bezdrátový set s lavalier mikrofonem a mini vysílačem plně automatický
Kód: MISSENMIK0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Bezdrátový mikrofonní systém
Obsah balení
Obsah balení
Případ
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Materiál
Základní materiál
Kov
Vysílač
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Životnost baterie
15 hodin
Přijímač
Životnost baterie
4 hodiny
Hmotnost
87 g
Mikrofon
Harmonické zkreslení (THD)
0,1%
Frekvenční rozsah
20 - 20000 Hz
Typ kondenzátoru
Elektret
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Typ mikrofonu
Kravatový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 4044155086171 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 256 mm |
| Šířka balení: | 368 mm |
| Délka balení: | 85 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
