Sennheiser AVX-835 SET - digitální bezdrátový set s ručním mikrofonem, plně automatický
Kód: MISSENMIK0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Bezdrátový mikrofonní systém
Obsah balení
Obsah balení
Montážní držák x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou.
Materiál
Základní materiál
Kov
Mikrofon
Frekvenční rozsah
20 - 20000 Hz
Typ baterie
Lithium-Ion (Li-Ion)
Typ mikrofonu
ruční
Typ kondenzátoru
Dynamické
Životnost baterie
15 hodin
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Harmonické zkreslení (THD)
0,1%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 4044155086195 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 175 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
