Sekačka na trávu Makita ELM4120
Kód: NELMAKKOS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální výška řezu
7,5 cm
Minimální výška řezu
2 cm
Řezná šířka
41 cm
Objem sběrného koše
45 l
Model
Ruční sekačka na trávu
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Jmenovitý vstupní výkon
1600 W
Doporučená plocha trávníku
600 m²
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| EAN: | 088381859134 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 415 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 470 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
