Seek Thermal CW-ABAX termální kamera Černá 200 x 150 px
Kód: AKGSEEKAT0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Rozlišení displeje
200 x 150 px
Základní materiál
Plast
Hmotnost a rozměry
Hloubka
25 mm
Hmotnost
13 g
Výška
22 mm
Šířka
25 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Výkon
Maximální rozlišení
200 x 150 px
Režimy měření
Přechodový
Tepelná citlivost (NETD)
35 mK
Standardní palety
Jantar, Black Hot, Ironbow, Teplá bílá
Frekvence obrazu
25 Hz
Přesnost
5 °C
Baterka
Ne
Režimy obrazu
Tepelné
Zabudované měření vzdálenosti
Ne
Rozsah měření teploty
-20 - 330 °C
Vestavěné laserové ukazovátko
Ne
Objektiv
Rozlišení senzoru (termální modul)
200 x 150 px
Optický modul
Pevné ostření
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| EAN: | 859356006712 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 59 mm |
| Šířka balení: | 131 mm |
| Délka balení: | 64 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
