Seagate IronWolf vnitřní pevný disk 6 TB 256 MB 3.5" Serial ATA III (ST6000VN006)
Kód: DIASEAHDD0155
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie zápisu
CMR
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Velikost pevného disku
3.5"
Zotavení (ERC)
Ano
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Klidová hlučnost
26 dB
Nepřetržitý provoz
Ano
Rychlost otáček pevného disku
5400 ot/min
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
1000000 h
Kapacita pevného disku
6 TB
Senzory rotačních vibrací (RV)
Ano
Model
HDD
Komponent pro
NAS
Příkon
Spotřeba elektrické energie
5,3 W
Spotřeba energie (v klidu)
4 W
Počáteční napětí
1,8 A
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,25 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Výška
26,1 mm
Hmotnost
630 g
Šířka
101,8 mm
Hloubka
147 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 65 °C
Náraz při provozu
80 G
Mimoprovozní otřes
300 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8719706027670 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 111 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
