Seagate Exos X24 vnitřní pevný disk 24 TB 7200 ot/min 512 MB 3.5" SATA
Kód: DETSEAHDD0145
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Komponent pro
PC
Přenosová rychlost rozhraní pevného disku
6 Gbit/s
Kapacita pevného disku
24 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF)
2500000 h
Velikost bufferu paměťové jednotky
512 MB
Model
HDD
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Průměrná přenosová rychlost pevného disku
285 MB/s
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
272 MiB/s
Rozhraní
SATA
Velikost pevného disku
3.5"
Příkon
Spotřeba energie (psaní)
7,1 W
Spotřeba energie (v klidu)
6,3 W
Provozní napětí
5 / 12 V
Spotřeba energie (čtení)
8,9 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,8 mm
Hmotnost
685 g
Výška
26,1 mm
Hloubka
147 mm
Provozní podmínky
Mimoprovozní otřes
200 G
Náraz při provozu
40 G
Neprovozní vibrace
2,27 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
10 - 60 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevystavujte se extrémním teplotám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 763649174883 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
