Seagate BarraCuda vnitřní pevný disk 2 TB 5400 RPM 128 MB 2.5" Serial ATA III (ST2000LM015)
Kód: DYHSEAH250017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie zápisu
SMR
Skutečná přenosová rychlost pevného disku
140 MiB/s
Rychlost otáček pevného disku
5400 ot/min
Model
HDD
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Velikost bufferu paměťové jednotky
128 MB
Velikost pevného disku
2.5"
Kapacita pevného disku
2 TB
Průměrná latence
5,6 ms
Bytů za sekundu
4096
Příkon
Provozní napětí
5 V
Spotřeba energie (v klidu)
0,5 W
Spotřeba energie (čtení)
1,7 W
Spotřeba energie (psaní)
1,8 W
Počáteční napětí
1 A
Hmotnost a rozměry
Výška
7 mm
Hloubka
100,3 mm
Šířka
69,8 mm
Hmotnost
90 g
Údaje o balení
Včetně adaptéru k úložišti
Ne
Provozní podmínky
Mimoprovozní otřes
1000 G
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Náraz při provozu
400 G
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 95%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 763649098318 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 106 mm |
| Šířka balení: | 80 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
