Seagate Barracuda ST2000DM008 vnitřní pevný disk 2 TB 7200 ot/min 256 MB 3.5" Serial ATA III
Kód: DIASEAHDD0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rozhraní
Serial ATA III
Počet start/stop cyklů
600000
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Počet hlav pevného disku
2
Model
HDD
Technologie SMART
Ano
Komponent pro
PC
Průměrná latence
6 ms
Bytů za sekundu
4096
Kapacita pevného disku
2 TB
Velikost pevného disku
3.5"
Rychlost otáček pevného disku
7200 ot/min
Příkon
Počáteční napětí
2 A
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
415 g
Výška
20,2 mm
Hloubka
147 mm
Šířka
101,6 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Další charakteristiky
Doba nastartování pevného disku
8 s
Certifikáty shody
RoHS
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 70 °C
Mimoprovozní otřes
350 G
Provozní vibrace
0,25 G
Náraz při provozu
80 G
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 90%
Neprovozní vibrace
3 G
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717050
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte ani nerozebírejte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.395 kg |
| EAN: | 8719706011280 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 25 mm |
| Šířka balení: | 150 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
