Seagate Barracuda 6TB 3.5" 6000 GB Serial ATA III
Kód: DIASEAHDD0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Rychlost otáček pevného disku
5400 ot/min
Velikost bufferu paměťové jednotky
256 MB
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Model
HDD
Velikost pevného disku
3.5"
Rozhraní
Serial ATA III
Bytů za sekundu
4096
Kapacita pevného disku
6 TB
Příkon
Provozní napětí
5 / 12 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
101,6 mm
Hmotnost
780 g
Hloubka
147 mm
Výška
26,1 mm
Údaje o balení
Včetně adaptéru k úložišti
Ne
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 60 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.616 kg |
| EAN: | 8719706004626 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 135 mm |
| Šířka balení: | 163 mm |
| Délka balení: | 42 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
