Scheppach DC100 65 l 1200 W
Kód: NELSCPODP0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vysávání
Suchý
Barva
Modrá
Příkon
Příkon
1200 W
Typ zdroje
Síť
Vstupní napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Výška
700 mm
Šířka
400 mm
Hmotnost
10,5 kg
Hloubka
400 mm
Výkon
Délka hadice
2 m
Průměr hadice
10 cm
Kapacita
65 l
Průtok vzduchu (vysoká rychlost)
215 m³/h
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS06: Toxic
Varování
Výrobek vyžaduje speciální likvidaci. Nevyhazujte do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.5 kg |
| EAN: | 4046664123132 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 725 mm |
| Délka balení: | 390 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
