Scheppach AIR-FORCE 5 5906142901 vzduchový kompresor 0,2 W AC
Kód: NAKSCPKOM0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Modrá
Vhodné pro
Univerzální
Základní materiál
Plast
Úchyty
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Výkon motoru
0,2 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka
123 mm
Výška
210 mm
Šířka
275 mm
Výkon
Maximální provozní tlak
8 bar
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepřekračujte maximální provozní tlak.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.855 kg |
| EAN: | 4046664125143 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
