Savio NOX 360 mm Procesor Sada pro kapalinové chlazení 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLSAVZEW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Osvědčení
Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ)
Ano
Vzhled
Konektor ventilátoru
4pinový
Ovladač ventilátorů
Ne
Materiál základní desky
Měď
Materiál chladiče
Hliník
Materiál
Měď
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Šířka chladiče
27,2 cm
Hloubka chladiče
2,7 cm
Výška chladiče
12 cm
Průměr tepelných trubek
46 cm
Výška balení
210 mm
Šířka balení
450 mm
Hmotnost včetně balení
2,04 kg
Hloubka balení
140 mm
Výkon
Podporované patice procesorů
LGA 1155 (Socket H2)
Kompatibilní procesory
Intel® Core™ i3
Rychlost otáčení (min)
600 ot/min
Průměr větráku
12 cm
Rychlost otáčení (max)
1800 ot/min
Pokoj
Procesor
Otáčky motoru čerpadla
2550 ot/min
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Model
Sada pro kapalinové chlazení
Počet kusů v balení
1 kusů
Obsah balení
Montážní sada
Ano
CPU svorky
Ano
Montážní instrukce
Ano
Včetně šroubů
Ano
Typ balení
Krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.01 kg |
| EAN: | 5901986049869 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 213 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 135 mm |
| Kompatibilní produkty: | AMD compatibility: AM3(+)/AM2(+)/FM2(+)/FM1/AM4/AM5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
