SanDisk Ultra Luxe USB paměť 512 GB USB Typ-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Stříbrná
Kód: PAMSADFLD0238
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Stříbrná
Kroužek na klíče
Ano
Formát
Bez krytky
Hmotnost a rozměry
Hloubka
15,8 mm
Šířka
40 mm
Výška
5,72 mm
Bezpečnost
Ochrana heslem
Ano
Čtečka otisků prstů
Ne
Přístup zabezpečený přes PIN
Ne
Výkon
Plug and Play
Ano
Kapacita
512 GB
Rozhraní zařízení
USB Typ-A
Rychlost čtení
150 MB/s
USB verze
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 35 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-10 - 70 °C
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84717070
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se nárazům a otřesům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659179427 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 152 mm |
| Šířka balení: | 101 mm |
| Délka balení: | 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
